Euroopa Komisjoni töötuba “Kõrgtehnoloogiliste materjalide uuringutest innovatsiooni ja kasvuni” Print

Kuupäev/Aeg
Kuupäev(ad): 22.03.2017
Toimumisaeg: 00:00
Asukoht
Välismaa
Valdkond

Euroopa Komisjoni teadusuuringute ja innovatsiooni peadirektoraat korraldab Brüsselis töötoa, mis toob kokku riskikapitali ja erakapitali investeerimisspetsialistid ja teaduspoliitika kujundajad.

Töötoa eesmärk on anda ülevaade lisandväärtusega materjalide tehnoloogiapõhistest investeerimisstrateegiatest ja tuleviku turuvõimalustest. Töötoa osalejad määravad erinevad tehnilised ja majanduslikud stsenaariumid, mis on seotud nende potentsiaali arendamise ja kasutamisega.

Töötuba pakub ka võimalust võrgustumiseks, aruteluks praeguste eesmärkide ja strateegiate teemal ning soovitusi võimalikuks tuleviku teaduspoliitikaks selles vallas.

Töötoa arutelu põhineb hiljutisele Euroopa Komisjoni uuringule “Tuleviku kõrgtehnoloogiliste materjalide tehnoloogia ja turu väljavaade”.

Osalemistasu pole, aga osalemishuvi korral on vajalik ürituse korraldajatega ühendust võtta meiliaadressil gigel-marian.stanusi@ec.europa.eu.

Rohkem infot SIIN.

—————————

From Advanced Materials Research to Innovation and Growth

22 March 2017, Brussels

The workshop will bring together venture capital and private equity investment specialists and research policy makers. It intends to provide an insight in technology-driven investment strategies and future market opportunities for value-added and value-adding materials. Participants in the workshop will also set out the various technical and economic scenarios linked to their potential development and use.

There will be time for networking and discussion of current objectives and strategies, and for recommendations for possible future research policies in this area.

A recent European Commission study will be a basis for the discussions.

Participation in the workshop is free of charge. Expressions of interest can be sent to gigel-marian.stanusi@ec.europa.eu.