Kuues Euroopa ettevõtluse TAI konverents CONCORDi 2017 Print

Kuupäev/Aeg
Kuupäev(ad): 27.09.2017 – 29.09.2017
Toimumisaeg: 00:00
Asukoht
Välismaa

CONCORDi on kaks korda aastas toimuv ettevõtluse teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni (TAI) konverents. Korraldajateks on Teadusuuringute Ühiskeskus ja OECD. Sevillas Hispaanias toimuva ürituse eesmärk on määrata kindlaks teadusuuringute, ettevõtete ja poliitika väljakutsed selles valdkonnas järgmise kümne aasta jooksul ja anda juhiseid ELi tööstuse teadus- ja innovatsioonipoliitika tegevuskavaks. Konverentsil tutvustatakse ja arutatakse ettevõtluse TAI-le ja tehnoloogilisele arengule asjakohaseid teoreetilisi ja empiirilisi panuseid.

Rohkem infot SIIN.

—————————- 

6th European Conference on Corporate R&D and Innovation CONCORDi 2017

27-29 September 2017, Seville, Spain

CONCORDi 2017 is the bi-annual European Conference on Corporate R&D and Innovation.

Organised by the Joint Research Centre in association with the OECD, CONCORDi 2017 aims to identify the research, business and policy challenges in this area for the decade to come, and to provide guidance to the EU industrial research and innovation policy agenda.

On occasion of its tenth anniversary, CONCORDi 2017 aims to present and discuss both theoretical and empirical contributions relevant to corporate R&D, innovation and technological advancement.