Nanomaterjalid: ohutu tööstusliku projekteerimise töötuba Print

Kuupäev/Aeg
Kuupäev(ad): 24.04.2017 – 25.04.2017
Toimumisaeg: 00:00
Asukoht
Välismaa
Valdkond

Bilbaos, Hispaanias toimuvas töötoas tutvustatakse ohutu projekteerimise kontseptsiooni ja vahendeid, mis on välja töötatud tööstusele kasutada olevate nanomaterjalide jaoks.

Töötuba pakub võimalust teadmiste vahetuseks erinevate ohutu projekteerimise projektide vahel, kuid ka võimalust kuulata ja õppida erinevatelt sidusrühmadelt (tööstus, ülikoolid, reguleerivad asutused, kindlustus, tarbijad), et vastavalt kohandada teadusuuringute, levitamise ja kasutamise strateegiaid. Nii on võimalik tagada, et projekti tulemused ja vahendid on asjakohased ka kaua aega pärast projekti lõppu.

Üritus on suunatud tööstusettevõtetele, kes saavad kasu ohutust projekteerimisest oma nanomaterjalide tootmisel ja kasutamisel.

Rohkem infot ja registreerimine SIIN.

————————–

Nanomaterials: Industrial Workshop on Safe-By-Design

24-25 April 2017, Bilbao, Spain

Introduction of the Safe-By Design concept and tools developed for nanomaterials that are available for industry to use.

A workshop that allows knowledge exchange between various SbD projects as well as listening and learning from different stakeholder groups (industry, academia, regulators, insurance, consumers) can help adjusting research, dissemination and exploitation strategies accordingly. This ensures project outcomes and tools are relevant long after the project has officially concluded.

The event is aimed at industrial companies who can benefit from the use of Safe-By-Design in their nanomaterial production and use.