Kontaktid Print


Silver Lätt

  • Eesti Horisont 2020 koordinaator
  • Kosmos

Tel: 731 7355
Mob: 522 8237
E-post: silver.latt@etag.ee


Priit Tamm

  • Euroopa Teadustaristu

Tel: 730 0374
Mob: 501 6624
E-post: priit.tamm@etag.ee


Margit Ilves

  • Juriidilised ja finantsküsimused
  • Riskikapitali kättesaadavus
  • VKEd
  • Euroopa Innovatsiooni- ja tehnoloogiainstituut (EIT)

 

Tel: 731 7352
E-post: margit.ilves@etag.ee


Toomas Meressoo

  • Ettevalmistus- ja k/m toetused
  • ETF grandid
  • NordForsk
  • EMBO


Tel: 731 7360
Mob: 509 7889
E-post: toomas.meressoo@etag.ee


Aavo Kaine

  • Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT)
  • Turvaline ühiskond


Tel: 731 7351
E-post: aavo.kaine@etag.ee


Kristin Kraav

  • Euroopa Teadusnõukogu
  • Marie Skłodowska-Curie tegevused
  • Osaluse laiendamine (ERA õppetoolid, Twinning, Teaming)

Tel: 730 0337
Mob: 501 3482
E-post: kristin.kraav@etag.ee


Argo Soon

  • Tervishoid, demograafilised muutused ja heaolu
  • Toiduga kindlustatus, säästev põllumajandus, mere- ja merendusuuringud ning biomajandus
  • Tehnoloogiate ühisalgatused (JTI)


Tel: 730 0372
Mob: 515 3424
E-post: argo.soon@etag.ee

 

Ülle Napa

  • Kliimameetmed ja keskkond
  • Ressursitõhusus ja toorained
  • Teaduse ühise kavandamise algatused (JPI)


Tel: 730 0322
E-post: ulle.napa@etag.ee


Maria Habicht

  • Turvaline, puhas ja tõhus energia
  • Tark, keskkonnahoidlik ja integreeritud transport


Tel: 730 0327
Mob: 517 4058
E-post: maria.habicht@etag.ee


Terje Tuisk

  • Teadus koos ühiskonnaga ja ühiskonna heaks


Tel: 730 0333
E-post: terje.tuisk@etag.ee


Mikk Antsov

  • Euratom 
  • Nanotehnoloogiad, kõrgtehnoloogilised materjalid; kõrgtehnoloogiline tootmine ja töötlemine (Nano)


Tel: 517 4220
E-post: mikk.antosv@etag.ee  


Ülle Must

  • Teadusuuringute ühiskeskus (JRC)
  • Kaasav, innovatiivne ja kaasa mõtlev ühiskond


Tel: 730 0330
Mob: 501 4299
E-post:  ulle.must@etag.ee


Aare Ignat

  • ERA-NET Cofund
  • Tulevased ja kujunemisjärgus tehnoloogiad (FET)
  • RV koostööprogrammid
  • Jaapani Teaduse Edendamise Ühing (JSPS)


Tel: 731 7364
Mob: 5553 4511
E-post:  aare.ignat@etag.ee

Katrin Kello

  • Artikkel 185. BONUS
  • ERA-NET Cofund


Tel: 731 7361
E-post: katrin.kello@etag.ee   

 

Kristi Auli

  • Koordinaator (infopäevad, koolitused, konverentsid)
  • Horisont 2020 portaali toimetaja


Tel: 730 0376
Mob: 521 4546
E-post: kristi.auli@etag.ee



Mikk Eerik

 

  • VKEde EASi poolne kontaktisik

 


Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn
Tel: 6279 769
E-post: mikk.eerik@eas.ee