Avanes ERA-Net BlueBio esimene taotlusvoor Print

Vesikeskkonna bioressursside väärindamise võimaluste uurimist edendava ERA-Net BlueBio esimene taotlusvoor on nüüd avatud. Lähem info teemade ja tingimuste kohta on esitatud BlueBio veebilehel www.bluebio.eu.

Taotlemiseks vajalikud juhendid, vormid jm dokumendid ning värav taotluskeskkonda: www.submission-bluebio.eu

Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 17. märts 2019. Taotluse saavad esitada kolme kuni kümne partneriga konsortsiumid; rahastuse võivad saada teaduspartnerid Belgiast, Horvaatiast, Taanist, Eestist, Soomest, Saksamaalt, Kreekast, Islandist, Iirimaalt, Itaaliast, Maltalt, Norrast, Portugalist, Rumeeniast, Hispaaniast ja Rootsist. Detailsemalt on osalemis- ja taotlemistingimused kirjeldatud taotluskeskkonnas olevas juhendis. Vajadusel annab nõu ka allakirjutanu.

30. jaanuaril 2019 toimub taotlejatele Norra Teadusagentuuris Oslos partnerlusüritus. Osalejatele tutvustatakse taotlusvooru temaatikat ja taotlemise protseduurikat ning päeva teises pooles antakse taotlejatele võimalus kohtuda üksteisega, et arutada koostööplaane. Ettekandeid plaanitakse üle kanda veebi vahendusel. Partnerlusüritusest lähemalt: https://blubio-brokerage-event-2019.b2match.io/

 

Argo Soon

argo.soon@etag.ee