STEMM võrdõiguslikkuse kongress Print

Kuupäev/Aeg
Kuupäev(ad): 11.10.2018 - 12.10.2018
Toimumisaeg: Terve päev
Asukoht
Välismaa
Valdkond

STEMM (ingl. Science, Technology, Engineering, Mathematics, and Medicine) võrdõiguslikkuse kongressil 2018 on osalejatel võimalus kuulata ja suhelda arvamusliidritega, kes tegelevad võrdõiguslikkuse, mitmekesisuse ja kaasamise strateegiate ning STEMM-i poliitika ja praktikaga üle maailma. 

Konverents arendab edasi 2017. aastal esitatud teemasid, keskendudes intersektsionaalsusele jagades edulugusid ning praktilisi meetmeid, mis teiste organisatsioonide töös toimivad; probleeme, mis organisatsioonidel kohalikul tasandil tõstatuvad; vahendeid, mida nad nende väljakutsetega tegelemiseks kasutavad, ning kuidas kõnealuste vahendite kasutamist teistes regioonides ja riikides

2018. aastal on fookuses arengumaade esitlused ning kõige värskemad teemad. Oodatud osalejate arv ulatub 350-ni, kelle hulka kuuluvad teadlased, poliitikakujundajad, võrdõiguslikkuse nõunikud, erasektori esindajad, akadeemikud, valitsuste esindajad ja VVO-d, seega on 2018. aasta kongress täiuslik koht võrgustiku loomiseks, enda harimiseks ja koostööpartnerite leidmiseks, et saavutada STEMM-i valdkonnas sooline võrdõiguslikkus, mitmekesisus ja kaasatus.

Lisainfo ja registreerimine asub siin.